Parking wielopoziomowy

W ścisłym centrum Gliwic powstał wielopoziomowy parking. Dzięki płytce w kolorze Luzern na fudze antracytowej w nietypowym wiązaniu bryła budynku nabrała niespotykanego charakteru. Inwestycja pod ścisłym nadzorem konserwatorskim.
Zobacz galerię

Biurowiec ZEFIR w Gdańsku

Dzięki płytce w kolorze VALENCIA w formacie DF 52 x 240 mm, ta bardzo nowoczesna i zarazem skomplikowana elewacja idealnie wkomponowała się w okoliczną, historyczną zabudowę Dolnego Miasta, w ścisły centrum Gdańska.
Zobacz galerię

Rezydencja Potocka w Warszawie

Żoliborz to bardzo znana warszawska dzielnica, na której terenie powstała Rezydencja Potocka. Kameralna inwestycja urzeka nowoczesną prostotą i wysokim designem. Na elewacji nieruchomości znajduje się klinkier mineralny Elastolith w kolorze Nebraska.
Zobacz galerię

Apartamentowiec w Warszawie

Warszawski apartamentowiec Praho to niepowtarzalna inwestycja pełna koloru. Budynek zdobi niecodzienna fasada wykończona płytkami mineralnymi Elastolith w kolorze Palermo.
Zobacz galerię

Elastolith na Bliskim Bemowie

Bliskie Bemowo to warszawska inwestycja międzynarodowego koncernu Grupo Lar. Funkcjonalne mieszkania i bliskość najważniejszych punktów handlowo-usługowych oraz jednostek edukacyjnych sprawiają, że osiedle cieszy się dużą popularnością. Inwestor zdecydował się na wykończenie budynków klinkierem mineralnym Elastolith w kolorach Paris oraz Bretagne.
Zobacz galerię

Hotel przy Bazylice Mariackiej w Gdańsku

Pod ścisłym nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków powstał hotel na ul. Mariackiej 1 w Gdańsku. Inwestycja sąsiaduje bezpośrednio z Bazyliką Mariacką. Konserwator zdecydował się na użycie płytki z gamy Elastolith o oznaczeniu E.6012 na fudze brązowej, które idealnie wpisała się w historyczną zabudowę Gdańska.
Zobacz galerię

Dom w rytmie Sevilli

Kolor ecru z dużą ilością brązowych przebarwień, czyli Sevilla na elewacji. W tym przypadku płytka Elastolith w kolorze Sevilla w wydaniu na fudze brązowej, ale równie świetnie sprawdza się na fudze jasnoszarej.
Zobacz galerię

Szkoła podstawowa w Markach

Szkoła Podstawowa w Markach to projekt, który nawiązuje wyglądem do klasycznej architektury wykończonej czerwoną cegłą. Elewacja została wykonana z wykorzystaniem płytek mineralnych Elastolith w kolorze Sahara.
Zobacz galerię

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce to jeden z bardziej prestiżowych obiektów, na którym zastosowano system Elastolith. Inwestycja pod auspicjami Ministerstwa Kultury i pod ścisłą opieką konserwatorską. Jesteśmy dumnie, że mogliśmy uczestniczyć w powstawaniu tego wyjątkowego budynku. Zastosowano płytkę Cordoba na fudze szarej.
Zobacz galerię

Zielone Bemowo

Zielone Bemowo to urokliwy kompleks niskich i kameralnych budynków wtopionych w piękne otoczenie. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z każdą dzielnicą Warszawy, a mieszkańcom oferuje spokój i ciszę. Elewacja kompleksu została ozdobiona klinkierem mineralnym Elastolith w kolorze E.7904, który powstał na specjalne zamówienie inwestora.
Zobacz galerię

Kompleks mieszkaniowy w Warszawie

Green Mokotów to wyjątkowy projekt zdobiący jedną z najpopularniejszych dzielnic Warszawy. Nowy kompleks mieszkaniowy firmy Robyg zachęca nie tylko swoją lokalizacją w pobliżu centrum, ale także wyjątkowym wykończeniem. Elewację nieruchomości zdobi klinkier mineralny Elastolith w specjalnym kolorze E.9163.
Zobacz galerię

Apartamentowiec we Wrocławiu

We Wrocławiu stanął jeden z najnowszych apartamentowców, na elewacji którego zastosowano płytki klinkierowe Elastolith/Elabrick w kolorze Corsica. Deweloper – Dom Development – zdecydował się wykorzystać nasze rozwiązanie w formacie NF 71 x 240 mm na fudze w specjalnie stworzonym kolorze, który podkreśla wyjątkowość całego obiektu.
Zobacz galerię

Osiedle na wrocławskim Ołtaszynie

PENTHOUSE Ołtaszyn to kameralne osiedle domów szeregowych, które zlokalizowane jest w południowej części Wrocławia. Najnowsza inwestycja SolidEstate to kwintesencja luksusu i intymności we współczesnym budownictwie. Inwestor zdecydował się na wykończenie elewacji płytkami mineralnymi Elastolith z linii Elabrick w kolorze Bretagne na fudze antracytowej.
Zobacz galerię

Nowy Grabiszyn we Wroclawiu

Nowy Grabiszyn to inwestycja idealna dla osób, które cenią sobie nowoczesne i funkcjonalne mieszkania oraz dogodna lokalizację w pobliżu centrum miasta. W pierwszym etapie tej inwestycji firma Budimex zdecydowała się na wykorzystanie rozwiązań Elastolith. Elewację nieruchomości ozdabiają płytki z linii Elabrick w kolorze Bretagne na antracytowej fudze.
Zobacz galerię

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Budynek Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zachwyca nowoczesną architekturą i wykorzystaniem kontrastujących kolorów. Na elewacji budynku znajdują płytki mineralne Elastolith/Elabrick w soczystym kolorze Oregon na szarej fudze.
Zobacz galerię

Wyjątkowy przykład architektury basenu w Krakowie

Mineralna płytka klinkierowa Elastolith w kolorze Cordoba na szarej fudze, stworzyła minimalistyczną i ponadczasową elewację basenu wojskowego w Krakowie. W połączeniu z nowoczesnymi przeszkleniami i metalowymi elementami, fasada zyskała wyjątkowy charakter.
Zobacz galerię

Kraków: Lotniczówka

Lotniczówka to nowy, prestiżowy projekt jednego z największych europejskich deweloperów i lidera rynku węgierskiego – firmy Cordia. Krakowska inwestycja urzeka klasycznym kolorem elewacji. Inwestor zdecydował się na mineralny klinkier Elastolith Classic. Płytki Cordoba w formacie 71 x 240 mm uzupełnione zostały brązową fugą.
Zobacz galerię

Osiedle IDEA w Gdańsku

Osiedle IDEA to przykład nowoczesnej architektury, która nie lubi kompromisów. Oryginalny projekt gdańskiej inwestycji jest zasługą współpracy firm Euro-Styl oraz Dom-Development, a wyjątkową, niebanalną i wyróżniającą się na tle otoczenia elewację zdobią płytki mineralne Elastolith z linii Haaksbergen w trzech kolorach: E.9113, E.6003, E.8699.
Zobacz galerię

Biurowiec w Rudzie Śląskiej

Biurowiec w Rudzie Śląskiej to przykład współczesnego budownictwa, które uwielbia kontrastowe połączenia. Inwestor zdecydował się na wykończenie elewacji płytkami mineralnymi Elastolith z linii Haaksbergen w kolorze E.10015 na fudze antracytowej, która idealnie współgra z pomarańczowymi detalami.
Zobacz galerię

Mikroapartamenty we Wrocławiu

Mikroapartamenty Legnicka 60 to wrocławski projekt grupy BY MADE zlokalizowany w pobliżu zachodniej strefy biznesu. Kameralny budynek idealnie wpisuje się w sąsiadującą architekturę, a na elewacji tej inwestycji zostały wykorzystane płytki Elastolith z linii Haaksbergen w kolorze E.10285 na fudze antracytowej.
Zobacz galerię

Family Hub w Krakowie

Family Hub to krakowski projekt stworzony przez Modern Living Development. Budynki w zabudowie szeregowej odpowiadają wszelkim potrzebom współczesnego inwestora. Spełniają one oczekiwania zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i niebywałej estetyki. Deweloper zdecydował się na wykończenie elewacji profesjonalną płytką mineralną z linii Haaksbergen w kolorze E.6003.
Zobacz galerię

Szkoła w Gliwicach

Jedna z gliwickich szkół zyskała oryginalnego charakteru dzięki zastosowaniu płytek mineralnych Elastolith z linii Haaksbergen w kolorach E.4961 i E.7818. Ciemny kolor płytek klinkierowych na elewacji przykuwa wzrok i wyróżnia inwestycję na tle sąsiadujących.
Zobacz galerię

Rezydencja Wintera w Gdańsku

Na tym ekskluzywnym budynku apartamentowym na gdańskiej Wyspie Spichrzów została zastosowana płytka z linii Haaksbergen (E.4961). Inwestycja pod ścisłą kuratelą konserwatora zabytków.
Zobacz galerię

Wnętrza

Wykorzystaj unikalne właściwości płytek klinkierowych ELASTOLITH do rozwiązania wszystkich problemów związanych z aranżacją niepowtarzalnego wnętrza. Minimalna grubość i waga pozwalają na montaż na każdym podłożu. Ściany z płyt gipsowo kartonowych, gipsowo włóknowych, betonu komórkowego czy silikatów to idealne podłoża na ich zastosowanie. Salon, korytarz, klatki schodowe, garaże, wnętrza sklepów i biur – nadanie im charakteru nowoczesnego loftu nigdy nie było tak proste!
Zobacz galerię

Nadmotławie Estate w Gdańsku

Gdańska zabudowa zachwyca klimatem i kunsztem projektowym zarówno obiektów sprzed lat, jak i tych najnowszych. Prestiżowa inwestycja Nadmotławie Estate, która jest projektem jednego z największych deweloperów – firmy ROBYG – urzeka piękną elewacją nawiązującą do zabudowy Starego Miasta, na której zastosowane zostały płytki klinkierowe z linii profesjonalnej Haaksbergen w kolorach E9676, E9677 oraz E7516.
Zobacz galerię

Gdańsk: Chlebova

Chlebova to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska, które oferuje bliskość historycznej zabudowy, wyjątkowy widok na Motławę oraz wnętrza urządzone w standardzie premium. Inwestor – NDI – zdecydował się na wykończenie elewacji płytkami Elastolith z linii Haaksbergen w specjalnie stworzonym kolorze E.6010 oraz dedykowanej fudze.
Zobacz galerię

Domy

Bez względu czy jest to renowacja starej kamienicy, budowa nowego domu pasywnego czy eleganckiej willi – szeroka kolorystyka, prostota montażu oraz holenderska jakość, powodują, że płytki ELASTOLITH doskonale sprawdzą czy na każdej inwestycji. Galeria kilku wybranych realizacji w zróżnicowanej gamie kolorystycznej ELASTOLITH.
Zobacz galerię

Apartamenty ATOL w Gdańsku

ATOL to nowa gdańska inwestycja, która idealnie wkomponuje się w sąsiedztwo śródmieścia. W pobliżu apartamentów znajduje się między innymi Teatr Szekspirowski czy Muzeum Narodowe. Obiekt znajduje się pod opieką konserwatorską, dlatego do stworzenia ceglanej elewacji wykonawcy zdecydowali się wybrać płytki klinkierowe Elastolith z linii Elabrick. Fasadę inwestycji zdobią płytki mineralne w kolorze Valencia w formacie DF. Dzięki nim ATOL wygląda nowocześnie, a jednak wpisuje się w wyjątkową zabudowę Gdańska.
Zobacz galerię

Dom rustykalny

Na elewacji tego pięknego domu inwestor zdecydował się zastosować płytę CORSICA (Herbstbunt) na fudze brązowej. Za sprawą bardzo dużej ilości przebarwień i przepaleń oraz ręcznie wykańczanej struktury, Corsica pozwoliła uzyskać efekt rustykalnej ściany.
Zobacz galerię

Braniborska 44 we Wrocławiu

Jedna z nowych wrocławskich inwestycji – Braniborska 44 – bazuje na połączeniu wyjątkowego klimatu Starego Miasta z nowoczesnym designem. Inwestorem nieruchomości jest firma ACTIVE Development, dla której Elastolith stworzył jedyne w swoim rodzaju płytki z linii Haaksbergen w kolorze E.10028 oraz fugę LMO.3611, które podkreśliły oryginalny charakter elewacji.
Zobacz galerię

Dom jednorodzinny w Gdyni

Inwestorzy jednego z domów zlokalizowanych w Trójmieście stworzyli bardzo ładny i minimalistyczny projekt, który idealnie współgra z otaczającym go sąsiedztwem. Na potrzeby inwestycji dostarczyliśmy płytki Elastolith z linii Haaksbergen w kolorze numer E.8003 w specjalnym, przedłużonym formacie.
Zobacz galerię

Wrocław: Olimpia Port

We Wrocławiu powstaje nowoczesne osiedle Olimpia Port, które należy do największej grupy deweloperskiej w Polsce – ARCHICOM. Komfortowe, słoneczne apartamenty oraz rozbudowana infrastruktura sprawiają, że inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Oryginalną bryłę budynku podkreśla klinkier mineralny z linii Haaksbergen nr E.5496 w formacie RF 65 x 250 mm na fudze w kolorze specjalnie stworzonym na potrzeby projektu.
Zobacz galerię

Dawna Poczta w Gdańsku

Dawna Poczta to niezwykła inwestycja zlokalizowana na terenie Dolnego Wrzeszcza w Gdańsku. Twórcą projektu jest Euro-Styl, który już po raz kolejny zaufał rozwiązaniom Elastolith. Na elewacji Dawnej Poczty znajdują się płytki z linii profesjonalnej Haaksbergen E.6020 w formacie 60 x 480 mm. Płytki klinkierowe zostały zamontowane w układzie pionowym, co dodatkowo wpłynęło na estetykę obiektu.
Zobacz galerię

Lublańska Park w Krakowie

Nowa krakowska inwestycja to propozycja dla osób ceniących nowoczesność i wielkomiejski styl życia. Inwestor zdecydował się na wykorzystanie płytek klinkierowych z linii Elastolith Classic w kolorze Bretagne w formacie 40 x 370 mm na fudze antracytowej.
Zobacz galerię

Warszawa: Fasolowa 11

Fasolowa 11 to najnowsza inwestycja Grupy Summa Development. Warszawski projekt obejmuje nowoczesny, pięciopiętrowy budynek, który powstanie w dzielnicy Włochy. Obiekt oferuje doskonałą lokalizację, a także kameralny i przytulny charakter. Przy projekcie minimalistycznej, eleganckiej elewacji inwestycji wykorzystano płytki klinkierowe E. 9354 format NF z linii Haaksbergen na fudze jasnoszarej. Takie zestawienie wizualnie ociepla budynek oraz doskonale wpasowuje go w otoczenie.
Zobacz galerię

Gminne Centrum Kultury

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka to nowoczesna placówka kulturalna, położona w malowniczej gminie Miejsce Piastowe. W okolicy inwestycji znajdują się budynki sakralne ku czci św. Michała Archanioła, posiadające charakterystyczną, ceglaną elewację. Z tego powodu, wykonawcy zdecydowali się na wybór płytek klinkierowych Elastolith z linii Elabrick. Fasadę GCKiB zdobi odcień Cordoba w formacie NF. Dzięki temu, elewacja wygląda nowocześnie, zachowując spójność z wieloma obiektami kultu i licznych pielgrzymek.
Zobacz galerię

Wiślany Mokotów w Warszawie

Wiślany Mokotów to najnowsza inwestycja Budimex Nieruchomości. Inwestor zdecydował się na wykorzystanie płytek mineralnych z linii Haaksbergen w kolorze E.8076, które podkreślają wyjątkowy klimat tej mokotowskiej, wieloetapowej inwestycji.
Zobacz galerię

Kraków: Lofthaus Zabłocie

Lofthaus Zabłocie to nowa, krakowska inwestycja dewelopera Convector Development. Projekt składa się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków oraz 147 nowoczesnych mieszkań, spełniających najwyższe standardy mieszkalne. Lokalizacja osiedla zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z pozostałą częścią miasta oraz umożliwia korzystanie z urokliwej okolicy Podgórza i Zabłocia, która oferuje szeroki wachlarz kawiarni, muzeów oraz obiektów rekreacyjnych. Inwestycja wykorzystuje również nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania, takie jak stanowiska ładowania samochodów elektrycznych. W projekcie nowoczesnej elewacji wykorzystano płytki Oregon z linii Elastolith/Elabrick, których ceglane, rude tony doskonale kontrastują z bogatą roślinnością okolicy oraz zielonymi dziedzińcami na terenie osiedla.
Zobacz galerię

Wrocław: Nowa Manufaktura

Nowa Manufaktura Wrocław to nowa inwestycja IMS Budownictwo położona w ścisłym centrum stolicy Dolnego Śląska. Nowoczesna architektura oraz zabudowa sięgająca 9 piętra idealnie wypełnia ubytek pomiędzy starszymi kamienicami, zwieńczając narożnik u zbiegu ulic Tadeusza Kościuszki i Kazimierza Pułaskiego. Kontrastujące barwy bieli i czerni wzbogacone mocnymi tonami czerwieni wyróżniają budynek spośród otoczenia, Do uzyskania tego nietypowego efektu inwestor wykorzystał płytki klinkierowe z linii Elabrick: Blackpool i Alaska.
Zobacz galerię

Kraków: Nowa Myśliwska

Nowa Myśliwska to najnowsza inwestycja SPRAVIA (dawniej: Budimex). Znajdujące się w pięknym i klimatycznym Krakowie osiedle stanowi połączenie nowoczesnej i minimalistycznej architektury z otaczającą go, bogatą naturą. Na elewacjach zobaczymy odcienie bieli, szarości i antracytu, a także – w wybranych partiach – płytki elewacyjne Palermo od Elastolith/Elabrick. Walory estetyczne podnoszą dodatkowo okna o drewnopodobnym zabarwieniu.
Zobacz galerię

Warszawa: Zakątek Cybisa

Warszawskie osiedle Zakątek Cybisa to prestiżowa inwestycja firmy PROFBUD. Zlokalizowana na Ursynowie, wpasowuje się w krajobraz miejski stolicy. Obiekt oferuje ponad 200 mieszkań o różnym metrażu, umożliwiając przyszłym mieszkańcom znalezienie dopasowanego do potrzeb i wymagań lokum. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie mieszkańców, zapewniając im doskonałą komunikację z pozostałą częścią miasta oraz bogaty w zieleń dziedzińcem z miejscem zabaw dla dzieci. Kompleks oferuje również mieszkańcom wspólny, podziemny garaż i nowoczesny system monitoringu oraz zabezpieczeń klatek schodowych. W projekcie elewacji wykorzystano płytki klinkierowe z linii Haaksbergen E.10376 w formacie NF na fudze LMO.2658
Zobacz galerię

Rotmanka/Pruszcz Gdański: osiedle Andromeda

Andromeda to nowa inwestycja ACTIVA. Kameralne osiedle znajduje się w Rotmance, nieopodal Pruszcza Gdańskiego. Kompleks składa się z 6 budynków, których lokale oferują zróżnicowany metraż, dopasowany do indywidualnych potrzeb inwestorów. Otoczone zielenią zacisze dysponuje także przestrzenią rekreacyjną dla najmłodszych, natomiast w samym budynku zaprojektowano podziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Osiedle stanowi harmonijne połączenie nowoczesnej architektury, elegancji oraz natury. Kolorystyka fasady 3-piętrowych bloków znakomicie ze sobą kontrastuje – część zaprojektowano w białych barwach, natomiast pozostałe budynki charakteryzują się rudawym, nieco czerwonym odcieniem. Do ich wykończenia wykorzystano płytki klinkierowe Elastolith/Elabrick w kolorze SAHARA na brązowej fudze.
Zobacz galerię

Bydgoszcz: Cascada Bartodzieje

Cascada Bartodzieje to nowa inwestycja dewelopera Mertis Investments w okolicach centrum Bydgoszczy. Siedmiopiętrowy blok składa się z 57 lokali o zróżnicowanym metrażu, wyposażonych w balkon lub prywatną przestrzeń tarasową. Nowoczesny design budynku doskonale wpasowuje się w otoczenie, a dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do restauracji oraz terenów rekreacyjnych. Inwestycja charakteryzuje się kaskadową architekturą oraz stylowymi rozwiązaniami kolorystycznymi. W projekcie nowoczesnej elewacji budynku wykorzystano płytki Sahara z linii Elabrick/Elastolith.
Zobacz galerię

Katowice: Centrum Medyczne

Projekt centrum medycznego Novo Med w Katowicach to przykład nowoczesnej, architektonicznej prostoty. Neutralne barwy elewacji doskonale współgrają z kubistycznym kształtem inwestycji, tworząc subtelne połączenie współczesnych trendów budowlanych. W projekcie frontalnej części fasady oraz wykończenia holu wykorzystano płytki klinkierowe Haaksbergen E.7216 w formacie NF, których ciemne odcienie dodały całości aranżacji prostej, nowoczesnej elegancji.
Zobacz galerię

Gdańsk: osiedle Więcej

Osiedle Więcej to nowoczesna inwestycja Robyg. Gdańskie osiedle oferuje mieszkania o zróżnicowanym metrażu, dopasowanym do indywidualnych potrzeb inwestorów. Sześć czteropiętrowych budynków doskonale współgra wizualnie z bogatą roślinnością otoczenia. Tereny rekreacyjne wyposażono w miejsce na grilla, a w okolica sprzyja rozwijaniu aktywności sportowej mieszkańców. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliska lokalizacja obwodnicy, pozwalająca na dobrą komunikację z resztą Trójmiasta. Projekt elewacji budynków gdańskiego osiedla wpisuje się we współczesne trendy minimalizmu, a do ich wykończenia wykorzystano płytki mineralne Elastolith/Haaksbergen w kolorze E. 8421.
Zobacz galerię

Kraków: Jerozolimska

Nowa krakowska inwestycja Cordia składa się z dwóch budynków wielorodzinnych. Sześciopiętrowy obiekt charakteryzuje się nowoczesnym designem, elegancką kolorystyką oraz pięknym otoczeniem. Inwestycja położona jest w zielonej części Krakowa, niedaleko terenów rekreacyjnych, sąsiadując z osiedlem Stare Podgórze oraz Kazimierzem. W projekcie fasady wykorzystano płytki z linii profesjonalnej Elastolith Haaksbergen E.8076 format NF 71 x 240 mm oraz fugę szarą piaskową.
Zobacz galerię

Warszawa: Modern City

Modern City to nowa inwestycja firmy ROBYG. Osiedle znajduje się na Bemowie, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, oferującej bogatą ofertę usług społecznych i kulturalnych. Dodatkowe atuty lokalizacji stanowi piękny, zielony teren oraz doskonałe połączenia komunikacyjne. Cechą charakterystyczną osiedla jest modernistyczna architektura zestawiona z eleganckimi, białymi elementami elewacji. Kompleks został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach, wysokiej jakości życia oraz pięknej przestrzeni – zarówno mieszkaniowej, jak i części wspólnej. W trosce o komfort, wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców każdy z lokali zostanie wyposażony w system inteligentnego domu Smart House. Przy tworzeniu elewacji tego warszawskiego osiedla, wykorzystano płytki Elastolith.
Zobacz galerię

Wrocław: Nowe Centrum Południowe

Inwestycja Nowe Centrum Południowe to wielorodzinny budynek, znajdujący się przy ulicy Gwiaździstej we Wrocławiu. Projekt znakomicie wpasowuje się w miejski krajobraz dolnośląskiej stolicy, zapewniając przyszłym mieszkańcom bezpośrednie sąsiedztwo centrum, dostęp do miejsc kultury oraz doskonałą sieć komunikacji. W projekcie stonowanej, eleganckiej fasady wykorzystano płytki Bretagne od Elastolith/Elabrick.
Zobacz galerię